12 Mayıs 2013 Pazar

SONY CMD-J5 teknik özellikleri


Ağırlık:85 gr. (standart pil ile)

Maximum Bekleme Süresi:30 saat - 150 saat
Maximum Konuşma Süresi:2 saat 15 dakika - 6 saat
CMD-J5'in WAP (Kablosuz Uygulama Protokolü) özelliği, dışardayken de bilgiye rahatça ulaşabileceğiniz anlamına geliyor. Yalnızca Jog Dial'a tıklayarak tüm dünyanın bilgisi gözlerinizin önünde! Hava durumu, haberler, borsa raporları... Entegre Microsoft Mobile Explorer ve HTML sayesinde tüm WAP sitelerine erişebiliyorsunuz.
Bulunduğunuz her mekanda elektronik posta erişiminiz yoksa ne kaybedersiniz? CMD-J5 ile bunu hiçbir zaman bilemeyeceksiniz. Tıpkı PC'nizin veya dizüstü bilgisayarınızın başında oturuyormuş gibi standart e-posta mesajları gönderip alabileceksiniz. Bu çok fonksiyonlu telefon, mesaj kutunuzdaki hemen her e-postaya ulaşmanız için tam POP3 ve SMTP desteği verir. Yalnızca CMD-J5'de "Ekstralar" menüsündeki "e-mail" seçeneğine bakın.
CMD-J5 tüm önemli randevularınız için sizi uyaran kapsamlı bir takvim fonksiyonuna sahip - böylece ne zaman nerede olmanız gerektiğini hep bileceksiniz. Kullanıcı-dostu takviminiz aylık plan ile o günün yapılacaklar listesi arasında gidip gelmenize de olanak veriyor. Hatta kendi planlarınız için özel bir alarm sesi bile yaratabilirsiniz. İçindeki uyumlu zil seslerinden birini seçin veya kendi alarmınızı yaratın Hangisini tercih ederseniz edin, partiyi bir daha hiç kaçırmayacaksınız!
Sony cep telefonlarının hepsi akıllı bir arama fonksiyonu sunuyor: Jog Dial. Bu kullanışlı kontrol şekliyle CMD-J5'in tüm fonksiyonlarını kolay ve hızlı şekilde çalıştırabilirsiniz. Yalnızca menüde istediğiniz seçeneği bulun ve çalıştırmak için basın. Jog Dial ile tüm kontrol sizde olsun.
Sadece tek eliniz CMD-J5'in tüm eğlenceli ve pratik fonksiyonlarını çalıştırmak için yeterli... Jog-Dial neredeyse tüm özellikler için tek kontrol demektir. Telefon konuşmalarınızı yakın arkadaşlarınızla paylaşmak istediğinizde hands-free hoparlör, inanılmaz bir kolaylık sunar. Ergonomik tasarımlı CMD-J5 tam elinize göre.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder