12 Mayıs 2013 Pazar

SAGEM MW 3026 teknik özellikleri


Ağırlık: 112 gr (standart batarya)

Boyut: 105 x 50 x 23 mm
Maximum Bekleme Süresi: 170 saat
Maximum Konuşma Süresi: 2 saat 15 dak
Hızına Yetişebilenlere...
Eğer SAGEM MW 3026 sahibiyseniz mobil internet dünyasına daha hızlı ve daha kolay ulaşabilmeniz için geliştirilen FASTWAP teknolojisinin yaşamınızı ne kadar kolaylaştıracağını görmek sizi şaşırtabilir...
Elektronik pazarlama hizmetlerine ulaşabilir, uçak kalkış saatlerini kontrol edebilir veya ne giyineceğinize karar vermek için hava durumu tahminlerini alabilirsiniz.
Ayrıca isterseniz borsa endeksini öğrenebilir veya bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz.
Çeşitli dillerde tuşladığınız kelimeyi anında tahmin eden T9 yazılım sihirbazı ile yabancı dillerde mesaj yazarken hiç zorlanmayacaksınız.
SAGEM MW 3026 Hands-Free hoparlör fonksiyonu ile görüşmelerinizi aile fertleriniz,arkadaşlarınız veya meslektaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
Yani bu telefon ile bulunduğunuz her yerde yanınızdaki kişiler ile telefon görüşmenizi bir telefonla toplantı haline getirebilirsiniz....
Boş vaktiniz mi var?SAGEM MW 3026'nın size sunduğu çekici oyun alternatiflerinden resimli bilmece,mini golf,ve megabox gibi seçenekler ileeğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
SAGEM MW 3026'nın size her isim için bir ikon zil seçeneği bulunduran arama grubu fonksiyonunu kullanarak telefon defterinizi kişiselleştirebilirsiniz.
Bekleme modu özelliği ile ekranda üç boyutlu sevimli animasyonlar belirir ve istenirse enerji tasarrufu için ekonomi moduna geçer.
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Çift Bant ( 900/1800
Wap
Değişebilir ön panel
Hesap makinası
Kur çevirici
3 boyutlu animasyonlu ikonlar
Navigator tuş
Tarih,saat,alarm,
Kişisel menü,
40 adet zil seçeneği,
5 adet melodi oluşturma
2 adet programlanabilir kolay erişim tuşu,
20 adet arayan,aranan,cevapsız aramanın gözükmesi
Eğlenceli oyunlar.
Titreşim
Hafıza Simkart + 50
Handsfree

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder