12 Mayıs 2013 Pazar

PANASONIC GD90 teknik özellikleri


Hafif, çok hafif

88 gr GD-90'ı kullanmak bir keyif.İnanılmaz hafifliğiyle, ister ceket cebinizde taşıyın ister gece çantanızda.Tüm bu hafifliğe rağmen Panasonic'in üstün pil tenolojisi sayesinde 170 dakika konuşma ve 75 saate kadar standby süresi var.Tam şarj süresi ise sadece 100 dakika.

Şık Dizayn
Yeni GD90'ın ölçüleri 118x42x16.5mm ile inanılmaz.Bu ölçülere ulaşmak için en son teknoloji yaratıcılıkla yoğuruldu ve ortaya kavraması hoş, kullanması kolay bir telefon çıktı.

2 Renk Ekran Işığı
GD-90 telefon trafiğinizin düzenlenmesinde en büyük yardımcınız.İki farklı ekran ışığı, Panasonic'in " farklı telefon" felsefesinin gerçek hayata geçirilmiş özelliklerinden biri. Ailenizin, arkadaşlarınız ya da müşterilerinizden istediğiniz beş tanesini belirleyin, sizi aradıklarında ekran farklı renge bürünsün.

Ses kaydı
En ihtiyaç duyduğunuz anda kağıt ve kalem bulamazsınız!.. Ses kaydı özelliği sayesinde bir tuşa dokunmakla 15'er saniyeden iki konuşmayı kaydedebilirsiniz. Numaraları, adresleri ve tarifleri almak için en pratik yol elinizin altında.

Titreşim
Stil, inanılmaz ölçüler ve hafiflik, GD-90 'ı tamamen farklı yapan nedenler. Bir tuşa basarak 20 zil seçeneğinden birini ya da titreşim özelliğini seçebilirsiniz.

Modem
Gd-90 ihtiyacınız olan iletişimi hizmetinize sunar.Software modern ya da PCMCIA kartı sayesinde PC' nize direk bağlantı sağlamanız ve faks, e-mail,SMS ve internet sayesinde tüm iletişim dünyasını parmaklarınızın ucunda hissetmeniz mümkün.

Panasonic'in standart sunduğu özellikler:
Aramalar ve mesajlar için zaman gösterme fonksiyonlu saat ve alarm
SIM kartına ilaveten 100 kişilik telefon rehberi
20 değişik zil ya da telefon melodisi
Panasonic tek tuşla arama fonksiyonu sayesinde her yaş grubu için kolay kullanım
Konferans görüşme ve görüşme transferi (sisteme bağlı)

Ölçüler(mm)
Yükseklik : 118
Genişlik : 42
En : 16.5
Ağırlık(g) : 88

Pil Ömrü
Konuşma süresi : 170 dakika
Standby süresi : 75 saate kadar

Şarj Süresi(dakika)
AC Adaptör : 100
Dual şarj ünitesi : telafon 110, yedek pil 90
DC Adaptör : 100
Handsfree : 180
Frekans : Dual band 900+1800
Ses Kodu : EFR (Triple rate)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder