12 Mayıs 2013 Pazar

NOKIA 6210 teknik özellikleri


Yüksek Hızlı Veri İletimi Nokia 6210 ile 4 kat daha hızlı GSM veri iletişimine sahip olabilirsiniz. Artık Yüksek Hızlı Data İletimi (HSCSD) sayesinde fakslarınızı, e-maillerinizi 43.2 kbps hızıyla daha kolay gönderebilirsiniz.

Cebinizdeki Internet Dahili WAP Gezgini sayesinde 24 saat mobil Internet servisi yanısıra telefonunuzu uyumlu bir PC üzerinde yüksek-hızlı kablosuz modem olarak kullanabilir ve her türlü rezervasyon, alışveriş ve banka hizmetine sahip olabilirsiniz.
Geliştirilmiş Ajanda Nokia 6210' nun geliştirilmiş ajandası sayesinde ister ofiste, ister tatilde sadece telefonunuz sayesinde tüm programlarınızı, randevularınızı hatırlayıp hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik kablo taşımanıza gerek kalmadan kızılötesi port uyumlu bir PC sayesinde verilerinizi senkronize edebilirsiniz.
Uyumlu Tasarım Rahat kullanımı yanısıra geniş ekranı, dahili anteni, ses ayar düğmeleri ve bukalemun renkleriyle gözlerinizi Nokia 6210' dan alamayacaksınız.
Uzun Kullanım Süresi Geliştirilmiş batarya gücü sayesinde standart batarya ile 10 gün bekleme süresi ve 4 saat konuşma süresine , geliştirilmiş batarya sayesinde 2,5 hafta bekleme süresi ve 7 saatlik konuşma süresine sahip olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder