12 Mayıs 2013 Pazar

MOTOROLA V70 teknik özellikleri


Motorola V70, benzersiz tasarımıyla cep telefonlarına bakış açınızı 180 derece değiştirecek. Devrim niteliğinde, iki taraftan da 180 derece dönerek açılan, 360 derece dönüş kapasitesine sahip ön panele, ince, zarif hatlara ve ergonomik kullanıma sahip bu son teknoloji ürününe hayran olmamak elde mi? 

Baş döndürücü erişim hızı! 
Motorola V70, sadece döner kapak tasarımıyla değil, GPRS teknolojisi kullandığı wap erişimi hızıyla da baş döndürüyor. Her zaman hatta, her zaman bağlantı halinde. 
Sadece harika, harikulade sade 
Yeni, gelişkin arayüz sistemiyle, en çok kullandığınız özelliklere tek tuşla erişebilir, 500 isim kapasiteli telefon rehberinden istediklerinizi sesli komutla arayabilir, V70'in önemli günleri hatırlatmasını isteyebilirsiniz. Yalnızca güzel değil, akıllı da... 
Sıranızı bekleyin!
Önce ona... sonra size bakacaklar 
Bal Pırıltısı, Samur Siyahı veya Saten. Benzersiz, koyu zemin üzerine beyaz karakterli dairesel ekrana, o gün kendinizi nasıl hissediyorsanız o renk çerçeve takın. Alttan gelen yumuşak mavi bir ışıkla aydınlanan MotoGlo özel tuş takımı, loş ortamlarda şüphesiz hemen farkedilecek. 
Oyna - Oyalan 
Şöyle arkanıza yaslanıp, gevşeyin ve kafanızdakilerden kurtulun. Telefonunuzda günün yorgunluğunu alacak üç oyun var: Blackjack, Paddleball ve Mindblaster. 
Ekranınızı da korur! Gerçekten! Ama bilgisayarınızın ekranından bahsediyoruz. Monitörünüz beklemedeyken, kadran rengi, bölgesel zaman gibi özelliklerini istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz dev bir saate dönüşsün.
Özellikleri 
ITAP™ 
TrueSync™ (Veri İletimi) 
Sesle Aktivasyon 
Ajanda 
Kur Dönüştürücü 
Grup SMS 
Hazır mesajlar
 
 Detaylı Özellikler
Boyut 94x38x18.3mm
Ağırlık 83gr
Konuşma Süresi 135-215 dakika
Bekleme Süresi 70-145 saat
Ekran 96 x 64 Piksel Ekran
Zil 32 standart
Melodi Programlama Var 32 adet
Hesap Makinesi Var
Tarih Var
Saat Var
Alarm Var
Tel Hafızası 500 adet
Dahili Modem Var
İnfra-Red Göz Yok
Değişebilir Kapak Yok
Geliştirilmiş Ses Kodlama Var
Şebeke GSM 900/1800
Son Aranan Numaralar Var
Cevaplanan Çağrılar Var
Cevaplanmayan Çağrılar Var
Titreşim Var
Oyun Var
Pil Türü 430 mAh LiIon
Sesle Arama Var
WAP Var
BlueTooth Yok
GPRS Var

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder