12 Mayıs 2013 Pazar

MOTOROLA V66 teknik özellikleri


Kozmopolit İletişimci 

Mükemmel tasarımı içinde en gelişmiş iletişim tekniklerini barındıran, hafif ve zarif bir iletişim gurusu. Üç bant, GPRS, sesli komutla arama, para birimi dönüştürme, titreşim, akıllı klavye, ses kaydı, hesap makinesi, eş zamanlı veri iletimi, 500 numaralık hafıza, başka bir ihtiyacınız? Onlar da aşağıda.
Zevkler de Değişir Renkler de 
V. Series™ 66'nın yenilikçi tasarımı sayesinde tarzınızı yansıtın. Kolayca çıkarıp takılabilen dekoratif kapaklar ile istediğiniz renk kombinasyonunu oluşturun. Şu anda 15 değişik kapak rengiyle onlarca seçenek.
Kişiye Özel 
V. Series™ 66 ile kendi menünüzü kendiniz yaratın. En çok kullandığınız özelliklere kısayol tuşları atayabilir, sesli komutlar kaydedebilirsiniz. Telefonunuzu en rahat nasıl kullanıyorsanız öyle programlayın. 64 melodi seçeneğinden 32 tanesi tamamen size ait.
Eğlence Merkezi 
V. Series™ 66 sadece üstün teknoloji ve şıklığa sahip bir cep telefonu değil. Aynı zamanda, boş vakitlerinizde stres atıp biraz eğlenmek için birebir. Telefonda bulunan 3 oyundan blackjack ve duvar'ı hemen şimdi oynayabilirsiniz. Mindblaster oyunu da sürpriz olsun
GPRS ile WAP'ta Hız Rekoru 
GPRS sistemi kullanan V. Series™ 66 ile sürekli internet bağlantısı sağlayın. İçiniz rahat olsun. Tarifeler, bağlı kaldığınız süreye göre değil, yaptığınız veri alışverişi üzerinden uygulanıyor. Hem zamandan hem faturadan kazanın
Küresel Telefon 
Görüntüye aldanmayın. Aslında üç telefona bakıyorsunuz. Gideceğiniz kıtaya ve ülkeye göre telefon değiştirmek tarihe karıştı. Üç bant teknolojisine sahip V. Series™ 66 ile dünyanın her yerinde hatta kalın.
Özellikleri 
ITAP™ 
TrueSync™ (Veri İletimi) 
Sesle Aktivasyon 
Ajanda 
Melodi Yükleme 
Sinerji Yazılımı 
WTLS Class 2 / Güvenli konuşma 
Kur Dönüştürücü 
Email Adres Defteri
Boyut 84x44x21mm
Ağırlık 79gr
Konuşma Süresi 180 dakika
Bekleme Süresi 120 saat
Ekran 29x20 mm
Zil 32 standart
Melodi Programlama Var 5 adet
Hesap Makinesi Var
Tarih Var
Saat Var
Alarm Var
Tel Hafızası 500 adet
Dahili Modem Var
İnfra-Red Göz Yok
Değişebilir Kapak Var
Geliştirilmiş Ses Kodlama Var
Şebeke GSM 900/1800/1900
Son Aranan Numaralar 10 adet
Cevaplanan Çağrılar 10 adet
Cevaplanmayan Çağrılar 10 adet
Titreşim Var
Oyun Var
Pil Türü 500 mAh Li-Ion pil
Sesle Arama VAR(25 isim)
WAP Var
BlueTooth Yok
GPRS Var

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder