12 Mayıs 2013 Pazar

MOTOROLA TIMEPORT 280 teknik özellikleri


Zamana Hükmedin 

Yoğun temponuz içinde bazen "keşke günler daha uzun olsaydı," diye düşündüğünüz oluyor mu? Hiç gerek yok. Eğer hayatınızı organize edecek ve dünyanın her yerinde ihtiyacınız olan bilgileri elinizin altında tutacak böyle bir cihazınız varsa, 24 saat fazlasıyla yeterli. Üç bant teknolojisi ve sürekli internet bağlantısı sağlayan GPRS sistemi ile Timeport™ 280, kişisel zamanınızı yaratır
Yakında Bu Sinemada… Yüksek çözünürlükte, altı satırlık dev grafik ekran karşısında ayaklarınızı uzatarak patlamış mısır yeme isteği duyabilirsiniz. Üstelik bu dev ekran konforunun pilinizi çabuk bitireceği endişesi olmadan. Timeport 280’in 800 mAh Li-Ion pili tam 10 günlük bekleme, dört saatten fazla konuşma süreleri sağlıyor
PC'nizin Kankası Timeport™ 280 kullanıcıları, PC'lerine yükleyecekleri TrueSync™ Desktop yazılımı kullanarak bilgisayarları ile veri alışverişi yapabilirler. Bu sayede, internetteki e-posta servislerine erişebilir, telefon defteri girişlerini senkronize edebilirler. Üstelik kablo kullanmaya gerek bırakmayan kızılötesi veri aktarımı teknolojisi ile.
Parmağınızda Oynatın 
Timeport™ 280'in kapsamlı menülerinde dolaşmak için tek bir parmak yeterli. Joystick Navigasyon Tuşu ile 4 yönde kolayca ilerleyebilir, yazdığınız metinleri, numaraları, telefon defterinizi zahmetsizce düzenleyebilirsiniz. 
280.0 FM Sunar Timeport™ 280'e özel FM radyolu Hands-free kulaklık seti ile hem elleriniz serbest kalsın hem de telefonunuzu kullanmadığınız zamanlarda ruhunuzu besleyin. Yüksek ses kalitesine sahip bu kulaklık seti ile telefonunuzun sesli komut ve ses kaydı özelliklerini kullanmak çok daha zevkli.
Kişiye Özel 
Timeport™ 280 ile kendi menünüzü kendiniz yaratın. En çok kullandığınız özelliklere kısayol tuşları atayabilir, sesli komutlar kaydedebilirsiniz. Telefonunuzu en rahat nasıl kullanıyorsanız öyle programlayın. 64 melodi seçeneğinden 32 tanesi tamamen size ait.
Özellikleri 
iTAP™ 
TrueSync™ (Veri İletimi) 
Sesle Aktivasyon 
VoiceNote™ (Ses Kaydı) 
Ajanda (PIM) 
Hesap Makinesi 
4 Yönlü Joystick Hareket Tuşu 
Quick Access™ İkonlu Menü 
Kur Çevirici 
Animasyonlu Arama Menüsü 
SIM Application Toolkit™ - Class 3
Boyut 125x49x24mm
Ağırlık 109gr
Konuşma Süresi 260 dakika
Bekleme Süresi 253 saat
Ekran 6 satır 128x100pix.
Zil 32 adet
Melodi Programlama 32 adet
Hesap Makinesi Var
Tarih Var
Saat Var
Alarm Var
Tel Hafızası 500 adet
Dahili Modem Var
İnfra-Red Göz Var
Değişebilir Kapak Yok
Geliştirilmiş Ses Kodlama Var
Şebeke GSM 900/1800/1900
Son Aranan Numaralar Var
Cevaplanan Çağrılar Var
Cevaplanmayan Çağrılar Var
Titreşim Var
Oyun Var
Pil Türü 850 mAh Li-Ion pil
Sesle Arama Var
WAP Var
BlueTooth Yok
GPRS Var

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder