12 Mayıs 2013 Pazar

ERICSSON T29s teknik özellikleri


Boyut 95x51x22 mm

Ağırlık 105 gr.
Konuşma Süresi 3.5 - 7 saat
Bekleme Süresi 85 - 150 saat
Ekran 3 satır
Zil Var
Melodi Programlama Var
Hesap Makinesi Var
Tarih Var
Saat Var
Alarm Var
Tel Hafızası 200 adet
Dahili Modem Var
İnfra-Red Göz Yok
Değişebilir Kapak Yok
Geliştirilmiş Ses Kodlama Var
Şebeke GSM 900/1800
Son Aranan Numaralar Var
Cevaplanan Çağrılar Var
Cevaplanmayan Çağrılar Var
Titreşim Var
Oyun Var
Pil Türü 850 mAh Li-lon
Sesle Arama Var
WAP Var
BlueTooth Yok
GPRS Var
Beklentilerinizi Aşın!!! 
Beklentilerinizi karşılamak için, size özel dizayn edilmiş mobil telefon T29s'te hayatınızı kolaylaştıracak birçok üstün özellik bir arada. Geliştirilmiş güvenlik özellikli (WTLS) WAP ile, e-mail yollayıp alabilir, eğlenceli ve aydınlatıcı WAP sitelerinde gezebilir, mobil bankacılığı ve alışveriş işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. T29s yüksek performanslı bir cep telefonudur. Mükemmel kalitede ses özelliğine, kolay okunabilirlik için full grafik göstergeye ve sesle arama fonksiyonuna sahip. EMS, yaşamınıza resimli ve melodili mesajları da sokuyor. Bu cep telefonu, 200 telefon hafızası ve 7 güne kadar bekleme süresi ile yüksek bir performansa sahip.
Zevkli 
T29s, sahip olmaktan zevk duyacağınız, oldukça şık ve küçük bir mobil telefon. Yüksek kalitedeki malzemeler ve fonksiyonelliğin zekice bir araya getirilmesiyle ortaya çıkan tasarımı, ona daha ilk bakışta hissedilen olgun ve seçkin bir kişilik kazandırıyor. Güvenlik sistemi genişletilmiş WAP, Geliştirilmiş Mesaj servisi (EMS), Mobil chat, özel açma/kapama gösterileri gibi birçok yeni özelliğe sahip. Üstelik tüm bunları tamamlayan akıllı menü sistemi ise, T29s'i kullanmayı çok kolay ve zevkli bir uğraş haline getiriyor.
Çekici 
T29s'in hatlarındaki yumuşaklık ve zarafet, size hissettirdiklerine de yansıyor. Öyle ki, onu herkes görsün istiyorsunuz. Kapağı açtığınız zaman karşılaştığınız sade ve göz yormayan renklere bürünmüş hatlar ve gümüş renkli tuşlar ise bu mükemmel tasarımın, mükemmel birer tamamlayıcısı.
Çok yönlü 
Bu küçük ve zarif telefon, hayatınızı kolaylaştıran düzinelerce fonksiyon barındırıyor. WAP sayesinde şehir haritalarına ulaşabilir, e-mail gönderebilir veya çok kullanışlı ve bilgi dolu WAP sitelerinde gezebilirsiniz. Eğlencelik oyunlar, yazılı mesajlaşma, resimler ve sesler, çok kullanışlı bir telefon defteri ve kusursuzca derlenmiş bir kişisel ayarlar seti. İşte tüm bunlar, T29s'i tamamen size ait kılıyor.
Kullanışlı 
T29s ile bir arama yapmak istiyorsanız, kısayol tuşlarından sesle arama fonksiyonuna kadar, bunu birçok yoldan yapabilirsiniz. Ayrıca, hem gürültülü hem de "sessiz" ortamlarda çok işinize yarayacak titreşim özelliğinin yanı sıra seçebileceğiniz birçok özel zil sesi bulunuyor.
Güvenilir 
T29s, yüksek performanslı bir mobil telefon. Mükemmel bir ses kalitesi ve rahatça okunabilen, full grafik ekranı bulunuyor. T29s'in sahip olduğu tüm özellikler, hem en gelişmiş hem de en popüler olanları. Ayrıca her konuda hep en iyinin tercih edildiği tasarımı, malzeme kalitesini ve fonksiyonelliğini garanti ediyor. Etkileyici bekleme süresinin uzunluğu da eklenince, T29s daima güvenebileceğiniz bir yardımcınız oluveriyor.
Özellikler Uyku fonksiyonu olan alarm 
Favoriler (URL hafızası),SMS sayacı , SMS kalıpları 
Kronometre , Swatch® Internet Zamanı , Timer 
Ekran ışığı , Mobil chat , Profiller 
Hızlandırılmış arama , Harici anten konnektörü 
E-mail adreslerini saklama , SIM kartı kopyalama

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder