12 Mayıs 2013 Pazar

ERICSSON T28s teknik özellikleri


Zarafet

Zarif, çarpıcı tasarımı ve yumuşak hatları ile T28s, üstün bir ürün. İskandinav tasarımı ile gelen yalın görünümü belirgin bir şekilde dikkat çekiyor. Estetik ve en ileri teknoloji bu telefonda buluşuyor. T28s, özel olarak tasarlanan Bej, Kurşuni Mavi, Koyu Yeşil ve Füme renk seçenekleriyle size sunuluyor.

Yenilik
T28s şimdiye kadar Ericsson tarafından yaratılmış en küçük ve en hafif cep telefonu. 3Volt platformu ve lityum polimer pil teknolojisi ile T28s daha uzun konuşma ve bekleme sürelerine imkan veriyor. Sesle arama ve sesle cevaplama özelliğine sahip. Sık kullandığınız menülere daha kolay ve daha hızlı erişim için kısa yollar oluşurabilir, profil yaratarak değişik durumlar için değişik ayarlara sahip olabilirsiniz. Örneğin, farklı kişilerden gelen çağrılar için farklı zil sesleri kaydedebilir, özel durumlar için sadece belli numaralardan gelen çağrıları cevaplayabilir, diğerlerini reddedebilir, vb ayarları aktif hale getirebilirsiniz. Ayrıca, telefon belleğinde grup oluşturarak aynı anda birçok kişiye mesaj gönderebilirsiniz.

Akıllı
Açıklayıcı simgeler ve menülerin ne işe yaradığını anlatan yardım mesajları, kullanımla ilgili faydalı bilgiler veriyor. İstenen işlevlere daha hızlı ve kolay erişmek için Kısa Yollar menüsü kullanılabilir Kısa yol numarası girilerek kestirmeden işleme ulaşılabiliyor. Her şeyi açıkca ve ayrıntılı olarak görmenizi sağlayan full grafik ekran ve sadece kapağını açarak çağrı cevaplayabileceğiniz, kapayarak konuşmayı bitirebileceğiniz aktif kapak özelliklerine sahip. Tek tuşla aktif hale getirebileceğiniz sessiz titreşim özelliği bulunuyor. Ayrıca yan kısımdaki tuş kaydırılarak birçok fonksiyona hızlı erişim sağlarken tuş takımı da son derece kolay ve kusursuz bir kullanım sunuyor.

Performans
T28s'in teknolojisi, GSM Faz 2'nin ve uygulanan yerlerde GSM Faz 2+'nın tüm özelliklerini desteklemekte. T28s'in önemli özellikleri: 255' i aşkın telefon belleği. Konferans görüşme. Çağrı tutma/çağrı bekletme. Çağrı yönlendirme / çağrı transferi. Çağrı yasaklama. İkinci hat servisi. Otamatik dünya saati (Nitz). Kronometre, zaman sayacı. Oyunlar (Tetris ve Solitaire). Son aranan, cevaplanan ve cevaplanamayan 20 numara kapasiteli belleğe tek tuşla erişim. Arayan numaranın görüntülenmesi. SIM kart, telefon ve e-mail adres belleği durum göstergesi. Kalan konuşma / bekleme sürelerine ve şarj bilgilerine erişim. SIM Uygulama Seti desteği. 10 adet e-mail adresi belleği. 5 adete kadar kısa mesaj servisi (SIM) ve merkez numarasını kaydetme olanağı.

Set: T28s, Seyahat şarj cihazı, Ulltra ince pil, Telefon klipsi
Boyutlar: 97 x 50 x 15 mm
Ağırlık: 83 gram
Konuşma süresi: 1.5 - 3.5 saat
Bekleme süresi: 32 - 50 saat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder