12 Mayıs 2013 Pazar

ERICSSON T20e teknik özellikleri


Ağırlık: 128 gr(standart batarya)

Boyut: 101 x 54 x 28 mm
Maximum Bekleme Süresi: 120 - 200 saat
Maximum Konuşma Süresi: 4 - 10 saat
Olgun bir kişilik
T20e, iletişim kurmaktaki yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz, üstün özelliklerle donatılmış bir mobil telefon. T20e'niz sayesinde yazılı mesajlarınıza resimler ve sesler de ekleyebilir, chat yapabilir ve hatta bilet satın alabilirsiniz. Titreşim ve Swatch İnternet Saati, iletişim kurmanızı çok daha eğlenceli ve kolay kılıyor. T20e'nin tasarımı oldukça cesur ve kıvrak bir yapıya sahip.
Daha kişisel mesajlar için EMS*
Eğer mobil telefonunuzda EMS (Geliştirilmiş Mesaj Servisi) özelliği bulunuyorsa, yazılı mesaj alışverişi çok daha eğlenceli ve yaratıcı olacaktır. Sadece birkaç kere tuşlayarak mesajınıza ses ve resim ekleyebilirsiniz. T20e'de önceden yüklenmiş 30 adet resim bulunuyor. Ek olarak 30 resim daha yüklenebiliyor. Kendi resimlerinizi kendiniz yaratabilir ya da internet veya EMS özelliği bulunan başka bir telefondan telefonunuza gönderebilirsiniz. Ayrıca, neden sevdiklerinizi, onlara neşeli bir melodi göndererek sevindirmiyorsunuz? T20e'nizde, kendi besteleyeceğiniz veya internetten indireceğiniz melodiler için 8 boş yer bulunuyor.
Mobil chat T20e ile, nerede olursanız olun, chat yapabilir; size bir mesaj geldiğinde hemen chat odası açabilirsiniz. Mobil chat, birçok özelliği ile, SMS'e göre çok daha kullanışlı bir seçenek. Her iki tarafın da önceki mesajları ekranda görülebiliyor ve herkes bir takma isim ile temsil ediliyor. Yazma işlemini hızlandırmak için T20e, Ericsson Chatboard ile uyumlu olarak tasarlandı. Üstelik mobil chat başka markalardaki mobil telefonlarla da yapılabiliyor.
Daha güvenli WAP için, WTLS Bugün birçok kullanıcı bilet alışverişini ve banka işlemlerini internet üzerinden yapıyor. WAP sayesinde, nerede olursanız olun, bu servislere mobil telefonunuzdan da ulaşabiliyorsunuz. Üstelik Ericsson'un T20e'ye eklediği geliştirilmiş güvenlik destekli WAP sayesinde, mobil internete bağlanmak, internete bağlanmak kadar güvenli.
GSM 900/1800 Dual-band e-GSM

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder