12 Mayıs 2013 Pazar

ERICSSON R380 WORLD teknik özellikleri
Smartphone R380w, Telefondan ötesi, Dual Band, GSM 900/1900, e-GSM...
Göz alıcı tasarım, güçlü performans 
Nerede olursanız olun, ne yaparsanız yapın, organize olmak, bilgiye ulaşmak ve iletişim halinde olmak istersiniz. İşte, Ericsson R380w Smartphone'u seçmenizin sebebi de budur. Akıllı, göz alıcı ve pratik olan bu ürün, içinde ihtiyaç duyduğunuz tüm temel iletişim, organizasyon ve telefon uygulamalarını bulundurmaktadır. Ericsson R380w'e şöyle bir bakmak onu anlamaya yetmez, çünkü R380w'in içinde ilk bakışta görünenden çok daha fazlası var!
Açık ya da kapalı; hep akıllı! 
Kapağı kapalı olduğunda Ericsson R380w'iniz dual-bandlı ve son derece fonksiyonel bir cep telefonudur. Kapağını açtığınızda ise bir cep telefonundan çok daha fazlasıyla karşılaşırsınız. 
R380w'iniz birden, günlük hayatın akışı içinde sürekli gereksinim duyduğunuz, ne zaman, nerede, kim gibi detaylı bilgilere ulaşmanızı sağlayan uygulamaların tümünü içeren bir kişisel ajandaya dönüşür. Kapağının açılması R380w'in telefon özelliğini engellemez. Aksine, size sesli mesaj, e-mail (IMAP4 ve POP3 desteği cep telefonlarında kullanım için idealdir), SMS yoluyla faks* gibi pek çok değişik iletişim yöntemi sağlayarak iletişim olanaklarınızı daha da genişletir. Bununla birlikte cep telefonları için özel olarak geliştirilen WAP teknolojisini kullanarak Internet'e erişmenizi sağlar. R380s'in geniş, dokunmatik ve ışıklı ekranı ile bilgilere ulaşmak son derece kolaydır
Kolay kullanımlı 
Tüm teknik özelliklerine rağmen, R380w'in kullanımı çok kolaydır. Kolaydır, çünkü tüm uygulamalar birbiriyle bağlantılı olarak yapılabilir. Sözgelimi, adres defterinizde bir adresi bulduktan sonra, doğrudan e-mail uygulama menüsüne giderek kolayca mesajınızı gönderebilirsiniz. R380w'iniz PC'nizle senkronize olarak çalışabilir. Bu sayese tüm kontak numaralarınız ve günlük girdileriniz birinden diğerine iletilerek güncellenebilir. Bilgileriniz ayrıca PC'nizde yedekte (back-up) saklanabilir. R380s ileri PIM (Kişisel Bilgi Yönetimi) uygulamalarının pek çoğuyla senkronize olarak çalışır (Microsoft Outlook, Exchange ve Schedule+ ve Lotus Organizer ve Notes). Bırakın, R380w size organize olmak ve iletişim kurmakta yardımcı olsun. Siz de arkanıza yaslanıp onun varlığıyla kolaylaşan hayatın tadını çıkarın. 
Ericsson aksesuarları, telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.Bu aksesuarlar, Ericsson cep telefonu ile kullanıldığında kalite ve performansı garanti altına alan yegane aksesuarlardır. Telefonların göz alıcı çizgilerine uygun olarak tasarlanan aksesuarların etkileyici görünümü, kullanım kolaylığı, pratiklik ve zekayla birleştirilerek oluşturulmuştur.
Özellikler 
Organizer Süresi:20 saat 
WAP Süresi:2.5 saat 
WAP servisleri 
EPOC işletim sistemi 
WTLS Güvenlik 
Microsoft Outlook veya Schedule+, Lotus Notes veya Organizer ile takvim ve arayan ve aranan kişilerin senkronizasyonu 
Ajanda 
Elyazısını tanıyan yazılım 
Birleştirilmiş mesaj (unimesaj) özelliği - e-mail SMS, SMS aracılığıyla Faks) 
Telefon defteri 
Sesle cevaplama 
Hızlandırılmış arama 
çağrıların kombine listesi 
Tuş kilidi 
Not defteri 
Kimlik kontrolü 
Dünya saati

Boyut 130x50x26 mm
Ağırlık 164 gr.
Konuşma Süresi 4 saat
Bekleme Süresi 106 saat
Ekran Işıklı geniş dokunmatik ekran
Zil 14 adet
Melodi Programlama Var 4 adet
Hesap Makinesi Var
Tarih Var
Saat Var
Alarm Var
Tel Hafızası 1.2 MB
Dahili Modem Var
İnfra-Red Göz Var
Değişebilir Kapak Yok
Geliştirilmiş Ses Kodlama Var
Şebeke GSM 900/1900
Son Aranan Numaralar Var
Cevaplanan Çağrılar Var
Cevaplanmayan Çağrılar Var
Titreşim Var
Oyun 1 Adet
Pil Türü BST-10 950MAh
Sesle Arama Var
WAP Var
BlueTooth Yok
GPRS Yok

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder