12 Mayıs 2013 Pazar

ERICSSON R310s teknik özellikleri


Suya, şoka, toza dayanıklılığı en ağır saha şartlarında test edildi.

Teknolojisi, Gore & Associates tarafından geliştirilen ePTFE kilit ve silikon lastik contalarla koruma altına alıdı. Dayanıklı magnezyum çerçevesi, sert plastik kaplamalarıyla daha da güçlendirildi. Böylece en zor koşullarda bile suya, toza, şoka dayanıklılığı arttırıldı ve ıslakken elden kayması önlendi...
Esnektir
Doğanın zorlu koşullarıyla mücadele etmek. İster dağ bisikletiyle geziniyor, ister bir gece kulübünde dans ediyor ya da otobüsü yakalamak için peşinden koşuyor olun, telefonunuzun yere düşme veya ıslanma tehlikesi her zaman vardır. İşte Ericsson'dan yeni R310s. Sportif bit telefon olan R310s, günlük hayatın tüm zorlukları ve kargaşasına karşı dayanıklı olmak için tasarlandı. O, nereye giderseniz gidin, üstüne titremenize hiç gerek duymadan yanınızda götürebileceğiniz bir telefon. Taş gibi.
Dayanıklıdır
Suya, toza ve şoka dayanıklı. Yeni 3-Volt platformu üzerine tasarlanan R310s, oldukça gelişmiş özelliklerle donatılmış olmasına rağmen sadece 170 gr ağırlığında. Sert ve dayanıklı yapısı, şiddetli nem, toz ve kazayla meydana gelen şoklara karşı tam bir dayanıklılık sağlıyor. Hatta pil bile, bu dayanıklılığı desteklemek üzere, telefonun içine vidalanmış durumda.
Yağmurluk kullanmıyor.
Flexible Shark Fin™ Şiddetli darbelerde bile asla kırılmayan esnek anten.
Her türlü hava şartları için Gore™ tarafından geliştirilen suya, toza ve şoka dayanıklı kaplama.
Sistem konnektörünü koruyan lastik koruyucu.
Şok emici kauçuk iç yapı.
Magnezyum çerçeve.
Koruyucu silikon lastik contalar.
Telefon kirlendiğinde musluğun altında yıkayabilirsiniz. Yağmura karşı dayanıklıdır ve nemli ortamlarda kullanılabilir. Ancak, R310s tamamen su geçirmez bir yapıya sahip olmadığından, su veya herhangi bir sıvı içinde tutulmamalıdır.
Gelişmiştir
İleri teknoloji hiç bu kadar güçlü olmamıştı. R310s, zeki olmanın mutlaka zarif olmak anlamına gelmediğinin bir ispatı. Yeni 3-Volt platformu üzerine kurulu olması sayesinde; gelişmiş özellikler, fonksiyonlar, uzun konuşma ve bekleme sürelerine sahip. 256 isimlik Telefon defteri; en son aranan, cevap verilen ve cevap verilmeyen 30 numaraya kolay erişim. Çağrı engelleme/görüntüleme, Çağrı Transferi, aranan numaranın gösterimi gibi GSM Faz 2'nin tüm özelliklerini destekliyor.
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Titreşim: Şehrin gürültüsü zil sesini duymanıza engel olduğunda.
Sesle arama: Aramak istediğiniz kişinin sadece ismini söylemeniz yeterli.
Akıllı menü sistemi: Açıklayıcı metinler ve semboller sayesinde menüde dolaşmak ve istediğiniz özelliğe erişmek çok kolay.
EFR Ses kodlama teknolojisi: Sabit telefon hattı düzeyinde üstün ses kalitesi
Altı profil seçeneği: Profiller, telefon ayarlarını değişik durumlara kolayca adapte edebilmenizi sağlar. Seçtiğiniz çağrılar için farklı zil tipi belirleyebilirsiniz. Ayrıca tüm çağrıları ya da seçtiklerinizi engelleyebilirsiniz.
Otomatik dünya saati: Dünyanın neresine giderseniz gidin. telefon saatini otomatik olarak yerel saate göre ayarlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder