12 Mayıs 2013 Pazar

ERICSSON A1018s teknik özellikleri


 Dinamik

Yeni Ericsson A1018s dual-band cep telefonu, hareketli bir hayatı olanlar için tasarlandı. Kendinizi ifade etmeniz için size eksiksiz ve sürekli bir özgürlük tanır, her zaman iletişimde olmanızı sağlarken önünüze çıkan fırsatları da yakalamanıza olanak verir.
Renkli
A1018s telefonunuzun rengini değiştirebilirsiniz. Telefonunuzun ön panelini zevkinize uygun faklı renklerden dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Bu kolaylıkla değiştirilebilen paneller, bireyselliğinizi yansıtmanızı ve kendi imajınızı yaratmanızı sağlar.
Kolay
A1018s' in açık, basit ve kullanımı kolay bir menü sistemi var. Kolay okunabilen üç satır full grafik ekran, kusursuz ses kalitesi sağlayan Geliştirilmiş Ses Kodlama Teknolojisi (EFR), hızlı ve kolay işlem yapmak için tasarlanan YES ve NO tuşları. Her şey telefonunuzun daha kullanışlı ve pratik olması için.
Kişisel
Kişisel telefon defteri. Bellekten hızlı isim çağırma. Cevapsız çağrılar, son aranan ve son cevaplanan numaralar için 30 numara kapasiteli ortak bellek. SMS mesajları. Sık kullanılan mesajları kaydetme ve mesajların yeniden kullanımı. Hücresel mesajlar. 12 farklı zil sesi. Kendi melodini programlama. Otomatik tuş kilidi. Saat, alarm ve tarih gösterimi. Konferans görüşme ve çağrı transferi. İkinci bir görüşme için çağrı tutma / çağrı bekletme. İkinci hat servisi. Çağrı ücretlerini görüntüleme. Sabitlenmiş numaraları arama. Çağrı yasaklama. Arayan numaranın görüntülenmesi. Ericsson Mobil Ofis çözümleri ile data/faks iletişimi.

GSM 900/1800 dual-band
Standart set: A1018s - Hızlı şarj ünitesi - İnce pil NM 6066
Boyut: 130 x 49 x 27 mm
Ağırlık: 163 gram
Konuşma süresi: 100 saate kadar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder